Warto wybrać też taki model kamerki który ma wbudowane wifi, co czasem bardzo się przydaje, bo sam zapis w rozdzielczości full Hd to już przecież standard. Podstawa jest kwota jaką możesz przeznaczyć na ten cel.
Mam od niedawna wspomniany model mikavi pq3. Nagrania ostre jak brzytwa, można sobie oglądać na sporym ekranie z przyjemnością i z łatwością bo ma złącze hdmi podpięcie trwa chwilkę. Lubię czasami przejrzeć jakieś ciekawsze trasy, w wakacje przejechałem pół Polski i jest co pooglądać. Kamera jest na tyle niewielka że nie przedszkadza w prowadzeniu a nagrywa oprócz przodu też sporą część pobocza.
Mikavi ma również kamerkę PQ1 która tak samo jak jej "brat" jest udanym urządzeniem. Szef sobie kupił do auta. Jeździ ostatnio dużo po Polsce. Dodatkowo kupił nowe auto i troszkę się o niego martwi więc szukał kamerki z trybem parkingowym i szerokim kącie nagrywania