Wróć   Forum samochodowe - opinie > Moto Sport > Formuła 1

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
Linki sponsorowane

stare 07-09-2009, 09:39   #1
zet
Administrator

Mój Nastrój: Cheerful
zet 10
Domyślnie Robert Kubica
Aktualnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców na świecie. Po dwóch dość udanych sezonach w Formule 1 teraz musi znosić gorycz porażki i to nie z jego winy. BMW SAUBER w którym nasz rodak jeździ zeszło kompletnie na psy pod każdym względem. Zarówno jeśli chodzi o technologię jak i cały team techniczny.
Zapraszam do dyskusji na temat Roberta Kubicy. Piszcie wszystko co tylko znajdziecie i myslicie na temat naszego rodzynka w tym prestiżowym sporcie.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2009, 09:55   #2
Zawodowy Rajdowiec

Mój Nastrój: Sick
Eryn 10
Domyślnie
Ja myslę że Robert po sezonie zasili inny zespół! nie wiem czemu ale idealnie pasowałby do ferrari...
Eryn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2009, 17:34   #3
Początkujący Kursant

stefan 10
Domyślnie
o ferrari marzy każdy kierowca. ten sezon mają słabszy, ale przecież wiadomo, że przed następnym się otrząsną i wrócą do gry. Myślę, że nie ma co żeby się Robert pchał do Brawn GB na miejsce Rubensa Baricello bo oni znikną za rok lub dwa z czołówki i według mnie są to tak zwani jednostrzałowcy. Za rok Mclaren i Ferrari zmiotą ich z powierzchni ziemi. W tym roku pofarciło im się z tymi dyfuzorami i to cała tajemnica ich sukcesów.
stefan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2009, 22:36   #4
Administrator

Mój Nastrój: Relaxed
Flover 10
Domyślnie
Mówisz tu o dyfuzorach, teraz wszystkie zespoły mają dyfuzory, a jednak nadal Brawn jest na czele, może i RBR ich dogania, ale nadal przewodzą. A BMW nawaliło na człej lini. Odpuścili koniec sezonu żeby miec super bolid teraz a jak jest to widzą wszyscy. Myślę, że Brawn może w nastepnych sezonach nadal górować ze względu na pewną osobowość, a mianowicie Rosa Browna, twórce sukcesów Ferrari. On sie zna na tych klockach i kto wie, czy to nie będzie era dominacji Team'u prywatnego
Flover jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2009, 08:35   #5
Początkujący Kursant

stefan 10
Domyślnie
Nie wyraziłem się jasno. Nowe bolidy GB są już od poczatku zaprojektowane z myślą o tych osławionych dyfuzorach. Bolidy sauber, ferrari, mclaren co prawda mają juz dyfuzory, ale to tak jakbyś sobie sam zrobił z syrenki cabrioleta. Nie jest ona zaprojektowana jako samochód cabrio. Tak więc jestem pewien, że na przyszły sezon ferrari i mclaren przygotuje całkiem nowy bolid już zaprojektowany pod dyfuzory, a nie taki z na szybkiego "doklejanymi dyfuzorami". Nie wierzę ani trochę w dominację teamu Brawna w przyszłości.
stefan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2009, 12:54   #6
Administrator

Flover 10
Domyślnie
Szefowie zespołow sami mówili, że doczepienie samych dyfuzorów nic nie da i musieli przerobic CAŁE bolidy, aby jednak ten dyfuzorek cos dawał. Może w przyszłym sezonie będą lepsi, ale myslę, że nadal Brawn będzie sie trzymał w czołówce.
stare 08-04-2009, 21:01   #7
zet
Administrator

zet 10
Domyślnie
Możemy tu poobstawiać gdzie trafi Kubica w przyszłym sezonie. Coś mi mówi, że będzie to Renault. Francuski team własnie wywalił Nelsinia Piqueta więc nie ździwił bym się, gdyby jeszcze w tym sezonie Robert przeniósł się do Renault. Jak nie Renault to może być Brawn GP bo tam się może zrobić miejsce po Baricello, który ma swoje lata. McLaren raczej odpada bo Hamilton i Kovalainen to dobrzy kierowcy. W Ferrari raczej zostanie Raikonen i może was teraz rozśmieszę, ale moje samopoczucie mówi mi , że za Massę w przyszłym roku usiądzie Sebastian Vettel. Wiecie czemu? Bo w Ferrari zrobia wszystko co im powie Schumacher. A Schumacher powie im żeby dali każde pieniądze za jego młodziutkiego rodaka.
stare 08-22-2009, 19:08   #8
zet
Administrator

zet 10
Domyślnie
Dzisiaj w kwalifikacjach w Walencji wywalczył 10 pozycję startową. Jeździł naprawde przyzwoicie i był szybki. Zabrakło trochę szczęścia pod koniec bo rzeczywiście mogło być parę oczek wyżej. Pozycja 10 to jedna z najgorszych pozycji wyjściowej do zaatakowania punktowanej ósemki według mnie. Dużo lepsza jest pozycja 11 bo tam można sobie zatankowac bolid ile się chce, a pierwsze 10 ma tyle paliwa ile im zostało po Q3. Wiadomo także, że na Q3 nie tankuje się dużo benzyny żeby mieć dobre czasy i walczyć o pole position.
stare 08-23-2009, 19:32   #9
zet
Administrator

zet 10
Domyślnie
Dzisiaj Kubica 8 miejsce. Na pierwszy rzut oka bez rewelacji, ale tez nie dał dupska i jechał szybkim tempem, takim na jaki pozwalał jego bolid. Nie popełnił błędu i świetnie spisali się mechanicy. Gratulacje za zdobycie 1 punktu. Robert widać, że jest wojownikiem i walczy do samego końca o każde miejsce wyżej.
stare 08-23-2009, 22:39   #10
Administrator

Flover 10
Domyślnie
Może w końcu coś powoli ruszy w BMW i zaczną poprawiać swoje wyniki
Odpowiedz

Tagi
formuła 1, robert kubica, wyścigi

Narzędzia wątku