forum, opinie, porady, pomoc

forum, opinie, porady, pomoc (http://www.autole.pl/)
-   Kredyty samochodowe (http://www.autole.pl/kredyty-samochodowe/)
-   -   Kredyt samochodowy w Lukas Bank (http://www.autole.pl/kredyty-samochodowe/846-kredyt-samochodowy-w-lukas-bank.html)

zet 07-13-2011 13:07

Kredyt samochodowy w Lukas Bank
 
Ten kto ceni niezależność i swobodę wykazuje chęć posiadania własnego auta. Kiedy stajemy w obliczu kupna wymarzonego pojazdu często okazuje się, że nie dysponujemy odpowiednią kwotą pieniędzy. Wówczas jesteśmy skazani na wzięcie kredytu samochodowego.

Takiego kredytu udzielają prawie wszystkie instytucje w polskim sektorze bankowym. Na przykład w Lukas Banku otrzymamy kredyt samochodowy zarówno na auto używane jak i nowe. Wartością dodaną tej oferty jest to, że podczas procesu obliczania zdolności kredytowej można łączyć dochody z dwóch źródeł. Lukas Bank umożliwia wzięcie kredytu w ramach prowadzonej działalności gospodarczej-chodzi o przedsiębiorców indywidualnych.

Decydując się na obce finansowanie zakupu auta w Lukas Banku warto zastanowić się nad skorzystaniem z dodatkowych produktów. Mianowicie zakładając w tym banku rachunek osobisty można uzyskać niższą prowizję. Należy tylko regularnie zasilać dane konto lub ustanowić zlecenie stałe spłaty kredytu z rachunku.

Kredyt samochodowy-główne cechy:

bez wkładu własnego
kredytowanie do 10 lat
decyzja kredytowa już w godzinę
kredytem można spłacić samochód już kupiony
obniżona prowizja po otwarciu konta w Lukas Banku
kredyt można przeznaczyć na kupno samochodu osobowego(ciężarowy do 3,5 t), przyczepy campingowej, lub motocykla
możliwość łączenia dochodów z dwóch źródeł
maksymalny wiek motocykla-8 lat, a samochodu 12 lat
ubezpieczenie kredytu i ubezpieczenie komunikacyjne
możliwość refinansowania kredytu samochodowego z obcego banku
RRSO dla nowych aut od 10,60 proc. do 11,35 proc.
RRSO dla używanych aut od 13,38 proc. do 14,20 proc.
minimalna kwota kredytu to 5 tys. zł

mt01234 07-27-2011 09:25

Tutaj znalazłam skrót najważniejszych informacji o kredycie w lukasie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Mam nadzieję, że komuś okaże się przydatne.
Pozdrawiam!

morgan_friman 08-12-2011 14:45

Z tego co się orientuję, to Lukas ma ostatnio dość konkurencyjne warunki także kredytów hipotecznych. Sorry za offtop, ale coś mi się wydaje, że siedzą na plecach konkurencji.

Pelele 09-04-2011 13:23

ja się zastanawiam nad kredytem w tym banku... ale jeszcze się waham bo wiadomo, lepiej żyć bez kredytu, chociaż to nie zawsze mozliwe:/

autolemzda 09-30-2011 07:33

Ja zdecydowanie wole pojeździć gorszym autem niż brać kredyt na nowe. Jak kredyt to tylko na coś co zyska na wartości a nie traci, takie jest moje zdanie ;)

mandarynka55 08-03-2016 12:04

Ja ne jestem zwolennikiem zadłużeń. Wolę zarobić na auto ;)

KaChing 08-07-2016 22:45

A rozważałeś leasing? Znajomi mi ostatnio reklamowali Raiffeisen Leasing, wzięli samochód tam chyba i polecają wszystkim naokoło : D

kuna21 01-30-2017 18:15

Witam, podpinam się pod pytaniem o kredyt ale nie na samochód, a na wyposażenie warsztatu. Konkretnie potrzebuję takich rzeczy: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], myślicie, że mogę na to dostać kredyt, pożyczkę? Jakie dokumenty powinno się złożyć?

Jazz 02-02-2017 19:24

Cytat:

Napisał kuna21 (Post 7151)
Witam, podpinam się pod pytaniem o kredyt ale nie na samochód, a na wyposażenie warsztatu. Konkretnie potrzebuję takich rzeczy: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], myślicie, że mogę na to dostać kredyt, pożyczkę? Jakie dokumenty powinno się złożyć?


Kredyt można dostać na wszystko, o ile posiadasz jakiś wkład własny.
W przypadku kredytu na samochód skorzystałem z oferty kredytowej banku ToyotaBank. Ale to też moje spaczenie na auta marki japońskiej ;)
Szczerze nie wiem, jak w Twoim przypadku to będzie wyglądać. Ale podzwonić do kilku różnych banków i poprosić o ofertę kredytową. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

sanqi 11-07-2017 12:14

Szwagier brał w Lucas Baku, wydaje mi się, że ta oferta jest faktycznie konkurencyjna. Najlepiej jest pochodzić samemu po bankach i ponegocjować warunki, wszystko zależy od twojej zdolności kredytowej i nikt nie zagwarantuje ci, że dostaniesz kredyt na tych samych warunkach to oczywiste. A jednak.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0