forum, opinie, porady, pomoc

forum, opinie, porady, pomoc (http://www.autole.pl/)
-   Info (http://www.autole.pl/info/)
-   -   Zaproszenie na BISE.pl (http://www.autole.pl/info/625-zaproszenie-na-bise-pl.html)

gk77 04-01-2011 10:26

Zaproszenie na BISE.pl
 
Zapraszmy wszystkich użytkowników forum na nasz nowiutki portal partnerski BISE, czyli Bankowy Informator Społeczno-Ekonomiczny.
Jest to profesjonalny portal finansowy, który został stworzony z myślą o wszystkich użytkownikach Internetu, zarówno tych znających się w rynku bankowych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają wyszukiwanie przydatnych im danych.
Na BISE odszukamy wszystkie drobiazgowe informacje ze świata finansowego, nazbierane w jednym miejscu. Przeczytamy tutaj wszystko o kardynalnych produktach bankowych, innymi słowy o wszelkiego rodzaju kredytach i pożyczkach, takich jak kredyty hipoteczne, samochodowe, gotówkowe czy konsolidacyjne, o pożyczkach pozabankowych i społecznościowych, o lokatach i kontach oszczędnościowych, kartach kredytowych a również poznamy dane o pojedynczych bankach.
Ponadto nasz doświadczony zespół ludzi z wykształceniem ekonomicznym każdego dnia zamieszcza na portalu aktualności ze świata finansów plus prowadzi dział porad, który może być po wielokroć przydatny. A skutkiem tego na bise.pl możemy pytać speców o wszystkie zagadnienia powiązane z szeroko pojętą bankowością i finansami, czytać porady innych a nawet sami dołączać własne komentarze.
Dowiemy się w tym miejscu też, jakie oryginalne oferty przygotowują banki w najbliższym czasie, poznamy różne sposoby oszczędzania, rankingi kont, kredytów, lokat i banków oraz rozpoznamy obiektywne opinie o bankach.
Zapraszamy w takim przypadku do odwiedzania naszego nowego portalu na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0