Wróć   forum, opinie, porady, pomoc > Moto Sport > Formuła 1

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
Linki sponsorowane

stare 07-30-2009, 08:23   #1
zet
Administrator

Mój Nastrój: Cheerful
zet 10
Domyślnie Michael Schumacher wraca na tor
Wielki Szumi wraca !!! Czegoś takiego nie spodziewali się nawet najbardziej zagorzali i wierni kibice Formyły 1. Po tym jak ferrari straciło swojego flagowego kierowcę Felipe Massę do wczoraj nie wiadomo było kto go zastąpi. Mówiło się o Kubicy, Schumacherze, ale wszystko to wyglądało jak plotki. Jednak wczoraj Michael Schumacher oficjalnie potwierdził , że wystąpi w bolidzie Massy już podczas najbliższych zawodów.
Jeśli ktoś nie wie o kim mowa to przypomnę, że Michael Schumacher to żywa legenda F1. Facet, który swego czasu był niekwestionowanym królem i tak naprawdę pozostał nim do dziś. Wygrał 7 razy cały cykl grand prix, 91 razy zwyciężał w poszczególnych wyścigach, 154 razy stawał na podium i 68 razy zdobywał pole position. Startował w F1 w latach 1991-2006, a prze z ostatnie dziesięć lat świętował tryumfy w teamie Ferrari. Nikt do tej pory nie pobił rekordów Schumachera. Niedługo legendarny Niemiec kończy 40 lat. Osobiście nie wiem czy to dobre posunięcie z jego strony bo może się okazać, że będzie chciał o tym wyścigu szybko zapomnieć. Odszedł w wielkiej glorii i nie wiem czy jest sens psuć legendę jeśli wyścig nie ułoży się po jego myśli.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-30-2009, 10:11   #2
..:: Auto Ekspert ::..

Mój Nastrój: Relaxed
Junior 10
Domyślnie
Ja do dziś pamiętam jak przyjechał na metę z trzema kołami i szło mu to rewelacyjnie! Coś mi mówi, że pokaże im jak się jeździ. A jakby nie wyszło można winę zwalić na "toć przecież nie jeździł 3 lata, a do tego ma 40 lat już".
Junior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-30-2009, 23:02   #3
Fox
Super Moderator

Mój Nastrój: Amused
Fox 10
Domyślnie
nom czytałem o tym wczoraj i mnie to zaskoczyło nawet nie myslalem o nim ze na tor wroci ale moze bedzie lepsza rozrywka i bedzie na co popatrzec jesli oczywiscie te badania przejdzie
Fox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2009, 18:25   #4
zet
Administrator

zet 10
Domyślnie
Jest wielce prawdopodbne, że za 2 tygodnie w Walencji Schumacher będzie czwartym mistrzem świata podczas jednego wyścigu. Taka sytuacja nie miała miejsca od 10 lat, kiedy to na torze w kończącym sezon GP Japonii ścigali się tacy mistrzowie jak Schumacher (1994, 1995), Damon Hill (1996), Jacques Villeneuve (1997) i Mika Hakkinen (1998).
Oczywiście wszystko zależy od tego czy FIA pozytywnie rozpatrzy odwołanie teamu Renault i czy Fernando Alonso będzie brał udział w wyścigu. Pozostali dwaj mistrzowie świata to oczywiście Kimi Raikkonen i Lewis Hamilton.
stare 08-09-2009, 22:19   #5
Administrator

Flover 10
Domyślnie
Ciekawe co Schumacher nam pokaże w nadchodzącym GP. Mam nadzieję, że będzie ciekawie
Flover jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2009, 22:22   #6
zet
Administrator

zet 10
Domyślnie
Nic nie pokaże. Nie ma wpray w jeździe dzisisejszym bolidem i nie ścigał się 3 lata. Będzie dobrze jak w ogóle ukończy wyścig lub zajmie miejsce wyższe niż ostatnie. Po za tym ferrari jeszcze nie błyszczy w tym sezonie więc raczej szans na sensację nie widzę.
stare 08-10-2009, 10:21   #7
..:: Auto Ekspert ::..

Junior 10
Domyślnie
W jego żyłach płynie najlepsza bezołowiowa, więc jestem pewien, że "dziadek" dokopie młodzikom.
Junior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2009, 10:46   #8
Zawodowy Rajdowiec

Mój Nastrój: Sick
Eryn 10
Domyślnie
ludzie za bardzo na niego liczą i się zdecydowanie przeliczą - przy obecnym starnie F1 - jeżeli schumi zdobędzie chociażby punkt będzie to sukces...
Eryn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2009, 11:33   #9
Uprawniony Kierowca

Mój Nastrój: Lonely
Bartek 10
Domyślnie
ciężko będzie mu zaczynać, obawiam się nawet ze będzie żałował swojego come backu, przed nim ciężka praca a spryt i wiek już nie ten sam
będzie tak jak z Andrzejem Gołotą który chciał dalej się boksować ale zapomniał ze już nie jest tak dobry jak kiedyś
Bartek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2009, 12:18   #10
Administrator

Flover 10
Domyślnie
Jednak Schumacher jeździł niedawno bolidem z sezonu 07, a przed sezonem jeździł obecnym. Przecież kiedy Schumacher zaczynał jeździć to bolidy także jeździły na slickach i miały podobną budowe
Flover jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ferrari, michael schumacher, mistrz f1, wyścigi

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania